Compensa Vienna Insurance Group, ADB Eesti filiaal edaspidi SEESAM

Anname teada, et 1. juulil 2020 ühinevad kaks kindlustusettevõtet – Seesam Insurance AS ja Compensa Vienna Insurance Group, ADB. Eestis jätkub äriritegevus Compensa Vienna Insurance Group, ADB Eesti filiaali kaudu. Eestis jääb edaspidi kasutusele Seesam kindlustuse kaubamärk ning logo.

Seesami klientidele ei kaasne muudatusega lisakohustusi, ei muutu seniste kindlustuslepingute kehtivus ega tingimused. Kasutusele jäävad Seesami kontakttelefonid, e-posti aadressid ja kodulehe aadress www.seesam.ee.
Muudatused puudutavad meie ärinime ja registrikoodi. Ühinenud ettevõtte uued rekvisiidid on:

Compensa Vienna Insurance Group, ADB Eesti filiaal
Maakri 19/1
10145 Tallinn
Äriregistri kood: 12970620
KMKR nr EE100224676

Lisaks on meil kohustus nii praeguseid kui endiseid kliente teavitada, et seoses ühinemisega muutub Teie isikuandmete töötlemine järgmiselt:
• Kuni 1. juulini 2020 oli Teie isikuandmete vastutavaks töötlejaks Seesam Insurance AS kooskõlas asjakohaste andmekaitsepõhimõtetega, millega saab tutvuda siin: https://www.seesam.ee/seesamist/isikuandmete-tootlemise-pohimotted-kuni-01072020/
• Alates 1. juulist 2020 töötleb kõiki andmeid vastutava töötlejana Compensa Vienna Insurance Group, ADB Eesti filiaal kooskõlas Compensa andmekaitsepõhimõtetega, millega saab tutvuda siin: https://www.seesam.ee/seesamist/isikuandmete-tootlemise-pohimotted-alates-01072020/

Kui Teil tekib muutusega seoses küsimusi, siis vastame neile meelsasti info@credokindlustus.ee