Ärikatkestus kindlustus

Õige kindlustuskaitse annab rohkem kui rahutunde. Kindlustus äriettevõttele kuulub üldise juhtimisstrateegia juurde ning aitab säilitada konkurentsivõimet ning kaitseb sinu ettevõtet ootamatute ohtude ja katastroofide eest, mis võivad takistada äritegevuse jätkumist.

Väikeettevõtetele on sobilikumad võimalused määrata ise vastavad kindlustusjuhtumid, kuid suurettevõtetel on mõistlik kindlustada end kõikide võimalike kindlustusjuhtumite vastu, kuna õnnetusjuhtumi korral on varaliste kahjude hüvitamise mahud väga suured ettevõttele kanda. On võimalik kindlustada püsikulud mis vajavad tasumist hetkel kui ettevõte ei saa oma tööd jätkata aga kindlustatakse ka ärikasumit — seega on võimalik, et kindlustusjuhtumi korral ettevõtte majandusnäitajad sellest ei halvene ning omanike huvid on kaetud.

Põhilised riskid mille vastu kindlustatakse:

  • tulekahju
  • rahe ja tugev tuul
  • vandalism
  • murdvargus või röövimine
  • leke torustikust
  • kogurisk
  • seadme sisemine purunemine

Kuigi kindlustusmaksed võivad esialgselt tunduda ebameeldiva kohustusena on põhiliseks küsimuseks kas saate mitte lubada endale mõistliku katet õnnetusjuhtumi puhul? Kunagi ei tea millal looduskatastroofid võivad rikkuda või hävitada teie vara. On mõistlikum olla valmis nendeks juhtumisteks, kui hiljem maksta katastroofiliselt suurt arvet peale õnnetusjuhtumit.

Igaastaselt vahendame üha enam ärikatkemise kaitset ning kliendid on näinud, et kindlustusmaksed selle kaitse eest on madalad. Kindlustuskaitset on soovinud restoranid, tootmisettevõtted aga kindlustatakse ka rendikorterite või äripindade renditulu.

Erinevate kindlustusseltside pakkumised ja tingimused võivad erineda üksteisest. Kasuta meie maakleri abi leidmaks enda soovile vastav kindlustuspakkumine.

Maaklerite kontaktid
Küsi pakkumist
Erinevate kindlustusseltside pakkumised ja tingimused võivad erineda üksteisest. Kasuta meie maakleri abi leidmaks enda soovile vastav kindlustuspakkumine.

    Credo kasutab oma lehel küpsiseid, et tagada parim teenus. Kui jätkad kodulehe kasutamist, kinnitad sellega oma nõustumist küpsiste kasutamisega. Vaata privaatsusreegleid.