Vastutuskindlustus

Vastutuskindlustuse eesmärgiks on kaitsta ettevõtet kolmandate osapoolte nõudmistest tingitud kulutuste eest. Vastutuskindlustus on vajalik näiteks autojuhtidele, kelle ettevaatamatusest võib juhtuda õnnetusi, ettevõtetele, kes valmistavad tooteid, mis võivad olla kahjulikud tarbijatele (riknenud toiduained, vigased elektriseadmed jne), ehitajad ning muude eluvaldkondadega seotud ettevõtted kelle tegevusest võivad kahjustada saada kolmandad isikud.

Eelpool väljatoodud vajadustest lähtuvalt on vastutuskindlustus jaotatud:

  • hoonete valdamisest tekkinud vastutus
  • üldine tsiviilvastutuskindlustus
  • erialaline tsiviilvastutuskindlustus
  • tootevastutuskindlustus

Ettevõttel on võimalik ise valida vastutuskindlustussumma ja ka tingimuste osas on ettevõttel võimalik ise soovi avaldada ning lepingu tingimused on paindlikud.

Tänapäeval on inimesed järjest teadlikumad ning oskavad juba küsida ettevõttelt kelle vastutus lasub kahjue hüvitamist. Samuti kuna paljud ettevõtted ise kindlustavad oma vara ja vastutust on ka populaarseks saanud regressnõuete esitamine põhjustajale.

Erinevate kindlustusseltside pakkumised ja tingimused võivad erineda üksteisest. Kasuta meie maakleri abi leidmaks enda soovile vastav kindlustuspakkumine.

MAAKLERITE KONTAKTID
Küsi pakkumist
Erinevate kindlustusseltside pakkumised ja tingimused võivad erineda üksteisest. Kasuta meie maakleri abi leidmaks enda soovile vastav kindlustuspakkumine.

    Credo kasutab oma lehel küpsiseid, et tagada parim teenus. Kui jätkad kodulehe kasutamist, kinnitad sellega oma nõustumist küpsiste kasutamisega. Vaata privaatsusreegleid.