Varakindlustus

Edukas ettevõte mõtleb alati ka kindlustamisele oma finantsplaane tehes. Kindlustamine aitab maandada riske juhtumitel kus tõenäosus võib küll olla väike aga sellest tekkinud mõju ettevõtte jätkusuutlikusele ja oma põhitöö tegemise jätkamisele suur. Kindlustusspetsialist annab nõu milline on mõistlik tasakaal saadud kaitsete ja kulude vahel ning aitab ettevõtet sõlmimiset kuni kahjukäsitluse lõppemiseni.

Kindlustusobjektideks võivad olla hooned, rajatised, inventar, masinad ja seadmed, tooraine, pool- ja valmistoodang, varuosad, siseviimistlus jm.

Kindlustatavad riskid on:

 • tulekahju (tuli, välk, plahvatus)
 • loodusõnnetus (torm, üleujutus jm)
 • veeavarii
 • vandalism
 • vargus või röövimine
 • kogurisk
 • Laiendatud kogurisk
 • Seadmerikked ja masinate sisemised rikked
 • renditulu kaotus või püsikulude ja kasumi hüvitamine kindlustusjuhtumi tõttu

Tänapäeva ettevõtja teab, et kindlustusmakse ja riski suhe on mõstlik. Tavapäraselt kontoripinna sisevimistluse kindlustusmakse on vaid paarsada eurot. Kui lisada sinna juurde ka inventar siis lisandub mõned kümned eurod. On võimalik alati kaitset laiendada ning kindlustada ka kaasaskantavad telefonid, arvutid ja muud seadmed. Kindlustusfirmad on väga paindlikud mis puudutab ettevõtete vara kindlustamist — andke vaid märku enda soovidest.

Tootmisettevõtted ja suured ärimajad vajavad kindlasti kindlustust, sest riskid kahjude tekkimiseks on suuremad ning hooned ja vara on intensiivses kasutamises. Tavapäraselt need ettevõtte juhid kes kindlustavad oma vara magavad rahulikumalt, teades, et nende igapäevatöö ootab neid ka järgmisel päeval ning kui tekib vajadus aitab kindlustus hoonet või vara taastada.

Ettevõtte varade kindlustamine vajab alati väga personaalset lähenemist, ning teie maakler küsib kindlasti palju küsimusi, soovib teiega kohtuda ning objekti üle vaadata, et mõista kõige paremini teie ettevõttega seonduvaid riske. Vaid nii on võimalus leida parim kaitse. Tihti kindlustuskoha ülevaatusel annab maakler juba ka teile soovitusi ja teeb ettepanekuid, et tootmine ja tegevus oleks ka kindlustuse nõudmiste kohaselt aksepteeritav. Erinevate kindlustusseltside pakkumised ja tingimused võivad erineda üksteisest. Kasuta meie maakleri abi leidmaks enda soovile vastav kindlustuspakkumine.

Maaklerite kontaktid
Küsi pakkumist
Erinevate kindlustusseltside pakkumised ja tingimused võivad erineda üksteisest. Kasuta meie maakleri abi leidmaks enda soovile vastav kindlustuspakkumine.

  Credo kasutab oma lehel küpsiseid, et tagada parim teenus. Kui jätkad kodulehe kasutamist, kinnitad sellega oma nõustumist küpsiste kasutamisega. Vaata privaatsusreegleid.